Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok agyilag kába a...

Miért vagyok agyilag kába a friss izomláztól? Mit lehet ez ellen tenni? (A koffeinen kívül. )

Figyelt kérdés
A frisset úgy értem, hogy edzés után 12-24 órával üt be a dolog, aztán fél nap alatt múlik is ugyan, de addig a mindennapi teendőimben erősen hátráltat.
2018. aug. 23. 08:08
 1/3 anonim válasza:
Megfelelő pihenés sokat segítene. Valószínű e miatt vagy fáradt
2018. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet vitaminhiány vagy valami hasonlo

Magneziumtabletta c vitaim kalcium foszfor cink CIÁN

2018. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Cián, persze. Haha.

Évek óta szedek vitaminokat, erre nagyon odafigyelek.

És ilyenkor nem fáradt vagyok, hanem tompa az agyam arra a fél napra. Az alvás nem segít rajta, ugyanúgy kába fejjel kelek fel, a plusz vitamin vagy ásványianyag bevitel sem. (Ha mégis emiatt lenne, akkor max valami öröklött, de nem észrevett felszívódási zavarra tudok csak gondolni.) Egyedül a koffein hatott eddig, de teljesen az sem, és nem gondolom hosszú távra megfelelő megoldásnak.

2018. aug. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!