Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harc/verekedés során egy 70...

Harc/verekedés során egy 70 kilós embernek lehet esélye egy 120 kilós emberrel szemben, ha az nem tud verekedni?

Figyelt kérdés

Több amatőr videót is láttam, hogy a biztonsági őr 80/90 kiló lehetett, és egy kb 110 kilós ember simán fellökte, megverte úgy, hogy a biztonsági meg se tudta közelíteni.

Egy másik videó, ahol a nem tudom milyen harcművészetes csávó, aki 70 kiló lehetett, nem bírt el egy több, mint száz kilós emberrel, aki nem is tanult semmilyen harcművészetet.


Ennyit számít, hogy ki hány kiló? Azt tudom, hogy bokszban és a többi sportban kategóriák vannak, de, hogy egy amatőr emberrel sem lehet elbírni...


2018. aug. 26. 22:14
 1/2 anonim válasza:

Ez nem általános, csak balfax volt az a "harcművész".

Biztonsági őrnek meg felvesznek olyat is aki nem tud verekedni.

2018. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Ezt így nem lehet megmondani, sokat nyom a latban a magasság is.

Egy színizom, szálka 180 centis, küzdősportban járatos ember kb 80 kiló. Ez ellen jöhet egy melák mihaszna, esélye sem lesz. Esetleg ha legalább 2 méter. Viszont én akkor is azzal nyitnék, hogy reccs a térde, és lőn egy magasak is lettünk.

2018. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!