Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg verekedni...

Hogyan tanuljak meg verekedni otthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni verekedni ,de nem akarok eljárni edzésekre stb. Nem tudok emberrel gyakorolni. Főképpen azt szeretném megtanulni ,hogy hogyan lehet az ütések elől kitérni. Esetleg olyasmi ,hogy csinálok ilyen lengő dolgokat és azt kerülgetem vagy valami ilyesmi. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. aug. 28. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Bud Spencer-Terence Hill filmek nézése. :)
2018. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudsz emberrel gyakorolni?

Szerinted verekedni kivel fogsz?

Tescos szatyorral?

Megpróbálhatod növelni az állóképességed, de egy kicsit is tapasztaltabb gyerek szó nélkül fel fog képelni.

Ez nem csak annyi, hogy megtanulsz elhajolni.

Főleg nem utcán.

2018. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Így sehogy.
2018. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Jobb ha elmész edzeni ott tanulod meg igazán. Én mondjuk nem szoktam kitérni,csapotat,horgot védem egyenesnél leütöm az ellenfél kezét majd bal egyenes,jobb felütés(hüvelyk ujjam velem szembe hogy az ellenfél kezzei között beférjen állra vagy orra)és bal csapott.


Na de a kitérésről egy pár szó XD


Egyenesnél pl:bal egyenest üt az ellenfél. Akkor te JOBBRA hajolsz hogy a keze a fejed vagy a vállad mellet menjen el. Azért ne balra mert akkor jobb kézzel már üt is az ellenfél.


Csapott: én itt két fajtát különböztetek meg

1: te vagy a magasabb az ellenfélnél. Pl bal csapottat üt ilyenkor te hátra hajolsz de ne ugy hogy eless. Kb 20-25-30fokot és a jobb karodat a fejedtől leviszed vállig vagy mellig.


2: ha te vagy az alacsonyabb. Pl szintén bal csapottat üt. Te lehajolsz a keze alá és jobbra majd feljössz. Boxban hatásos de thai boxban fejbe térdelnek.


DE azért mondtam hogy menj el terembe mert ott jó esetbe vannak sparringok hogy bunyózz szokd hogy téged is megütnek.

2018. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthon ha nincs tapasztalatod max annyit tehetsz hogy feledzed az öklöd, legalább abban legyen erő és ne törjön ripityára.
2018. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy!!!! felejsd el!
2018. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!