Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan működik az eredmenyek.com?

Hogyan működik az eredmenyek.com?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy honnan tudják az adatokat. Például nagyobb bajnokságokban pontosan leírják hogy pl. Mbappe kapott jobbról egy beadást és a kapu mellé fejelt.Szóval ennyire részletesen honnan tudják mi történt? Minden meccshez van egy emberük aki nézi hogy mi a helyzet és frissíti a kiírást? Elég kőkorszakinak tűnik de más magyarázatom nincs rá. Ráadásul kisebb elég sok meccs van ami részletesen le kell írni egy adott nap van vagy 20 EL selejtező akkor minden országban van egy emberük aki írja hogy mi történt? Ugye a sima eredményt máshonnan össze lehet kaparni azt megértem de ami ennyire pontos hogy pl. Lazovics labdát kap és elrúgja a kapus mellett a labdát de a jobb kapufa mellett elmegy azt látni kell valakinek. Várom a válaszokat hátha megvilágosodom.

2018. szept. 8. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy senki nem tudja a választ szóval nem csak én vagyok így vele. :D
2018. szept. 13. 16:55
 2/2 anonim válasza:
Valaki?
2020. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!