Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzozkodás 2 hónap alatt...

Húzozkodás 2 hónap alatt lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés
Barátommal fogadtunk és mindketten választottunk a másiknak egy kihívást. Nekem 5 húzozkodást kellene megcsinálnom 2 hónap múlva. Nem vagyok benne biztos hogy ez lehetséges de ő igen. Kb 3nap fogok rá edzeni egy héten. Csak lógás gyakorlás, lassan visszaengedés, láb lennt a földön. Valami tipp még? (20L, edzettem eddig is csak volt egy kis kihagyas és most kezdem ujra.fogyni kb'
2018. szept. 13. 09:04
 1/3 A kérdező kommentje:
....fogyni kb 2kilót kell. Úgyhogy a súly nem probléma
2018. szept. 13. 09:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most még nem megy a húzódzkodás, csináld gumiszalaggal. A szalagot a húzódzkodórúdra fűzöd és a hurokba akasztod a térded vagy a lábad. Attól függően, hogy milyen erős a gumi többet vagy kevesebbet segít. Csináld egyre gyengébb gumiszalaggal. Egy idő után menni fog szalag nélkül is. 2 hónap alatt lehetséges, ha nem 0-ról kezded.

Van "asszisztált pull-up gép" is, amin egy csigán át felemelkedő súly csökkenti a saját testsúlyodat. De a szalag egyszerűbb.

Kicsit más a kettő érzése, mert a gép mindig azonos súllyal segít, míg a gumiszalag a megnyúlással arányosan, azaz a mozgás alsó szakaszában többet. Nekem a gumi jön be jobban.

Ha a sima húzódzkodás már menni fog, jöhet a plusz súllyal húzódzkodás, de az már a következő edzésprogram.

Kitartás! Drukkolok Neked!

2018. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Olyan gép nincs itt (kolis edzőterem) de már próbáltam régi edzőtermembe viszont annyira sok változást nem éreztem vele. A szalagos ötlet nem jutott eszembe azt majd kipróbálom. Köszi:)
2018. szept. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!