Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam vagy...

Fight230 kérdése:

Szerintetek hagyjam vagy folytassam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval nem rég keztem thai boxolni nagyon akartam el is mentem megnézni ma volt a 2.alkalom h,ott voltam elsőnek nagyon tetszet meg az edző is nagyon szimpatikus! az a lényeg h,edzés volt a többiek boxoltak párba engem meg az edző külön hívott és mutatta feladatot hiszen most keztem és ahogy az edző az egyik gyakorlatot muttata egy fiú meg mondta az edzőtársainak h, "Még csak most kezte és már is sportolónak hiszi magát!"Én ugye hátal voltam de ezt hallottam és én pedig érzékeny vagyok ha valaki bánt és elég szarul esett!:( Na szóval szerintettek folytassam vagy hagyam abba?Magába a küzdősportot szeretem azzal nincs gond csak azzal a hülye fiúval aki ezt mondta!
2018. szept. 19. 18:54
 1/3 A kérdező kommentje:
meg nem vagyok beképzelt h,ilyen hamar sportolónak higyjem magam én egy csendes ember vagyok nem értem h,mire mondta ezt?
2018. szept. 19. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hülye végett fölösleges abbahagyni .
2018. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még lesz sok ilyen az életben. Amúgy én ezekbe mindig beleálltam és kikértem, hogy akkor mondja a szemembe.
2018. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!