Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a lábam ellipszis tréner...

Fáj a lábam ellipszis tréner után, mitől lehet?

Figyelt kérdés

A jobb lábamra terhelem a súlyt (nem tudom miért) a jobbal valamiért erősebben tudom hajtani.


A bal lábamnál néha gyakran felemelem a sarkam, és a lábfejemnél a lábujjak (vagy a talp felső része) marad csak a pedálon.


A jobb talpam általában nem szoktam felemelni.


Néha kicsit zsibbad a bal lábfejem (az első fél óra után)

de ha kimegyek wc-re, pisilni (kb. 5 perc szünet) simán megszűnik a zsibbadás, majd vissza tudok állni még egy fél órát csinálni a gépen.


Most az van hogy a térdnél / térdhajlatnál fáj meg a vádli bal része, de nem maga a térdkalács, hanem nagyobb, hosszanti területen. A bal lábam bal fele...


ez mitől lehet? befelé tarthatom a bal lábam edzés közben (mintha görbülne befelé a lábam)?


a jobb nemfáj.. pedig arra állok rá főképp..


szerintetek?

24/l



2018. okt. 16. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:
szedj vitamint plusz nem vagy hozzászokva és fokozatosan kell az időt nővelni nem pedig egyszerre hirtelen sokat rajta lenni
2018. okt. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!