Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a szomszédom airsoft...

Ha a szomszédom airsoft pályát csinál a saját udvarán és ott lövöldöz fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen alapon? Az önmagában nem elég, hogy neked nem tetszik.
2018. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha eltalál kilövi a szemem vagy a macskáimra lövöldöz.
2018. okt. 21. 13:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk simán átrepül a lövedék kilőheti az ablakot is.
2018. okt. 21. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt csinál amit akar amig nem macskákra lövöldözik stb. Addig nem tudsz ellene tenni. Ha nagyon zavar vegyel neki rá egy hangtompitot
2018. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jogilag a saját udvarán használhatja. Persze ha rá lő a macskádra vagy kilövi az ablakot esetleg a szemed feljelentheted.

Bár a középsőtől nem kell tartanod, általában az közelről se megy.

Nem tudom milyen a keritésetek, de ha zárt akkor nem fog át menni a BB ha nem akarja. Ha sok rajta a lyuk akkor már indokoltabb a félelmed. De vedd figyelembe, hogy a BB ritkán megy túl 50 méteren így ha nagy udvara van nincs sok félnivalód.

Persze ha félsz attól, hogy történik valami akkor lehetségesnek tartom, hogy feljelentsd, hisz a biztonság érzetedet befolyásolja, de jobb lenne ha egymásközt beszélnétek meg mint jó szomszédok.

Mondjuk lövöldözhetne a saját háza irányába akkor semmin se megy át, vagy olyan időpontban mikor tuti nincs senki a kertedben. Tessék megbeszélni ne szemétkedjetek egymással.

2018. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Isten óvjon egy ilyen szomszédtól! A szomszédod feljent téged, ha a macskád a kertjében van, és oda sz@rik? Mert gondolhatod, hogy nem fogja a kerítés megállítani azt sem. Ha a kertjében van a macska, szerintem még akkor sem jelentheted fel, ha rálő, lévén az az ő kertje, ritkítja a betolakodókat.

Nyilván ha téged lő, meg ijesztget vele, akkor feljelentheted, de ne játszuk már a régi magyar utálkozós játékot.

2018. nov. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tundras2525 válasza:
én meg oldottam hogy ki ba...m két régi hangfalam a kertbe azt akkor hallgatja egész nap a Kossuth rádiót :D nem hallják egymást így el mennek odébb lövöldözni.
nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!