Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 perc alatt 5,26 km kezdő...

30 perc alatt 5,26 km kezdő futásnak megfelel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, most voltam első alkalommal futni (évekkel ezelőtt futottam mondhatni rendszeresen de aztán abbamaradt). 10km/h átlagsebesség 5perc 56mp/km átlagtempó.

Nem versenyezni szeretnék,heti 2-3 alkalommal szeretnék eljárni futni, mert szeretem csinálni és kikapcsol, csak kíváncsi vagyok, hogy ez milyen elsőre :D



2018. okt. 26. 15:06
 1/2 anonim válasza:
Nem rossz. Én ma tesiórán 30 perc alatt 6 km-t futottam, azt mondták az se rossz. A te eredményed elsőre elfogadható. Jó sportolást
2018. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, sok kezdő egy hónap alatt ilyen szintre jön fel, de azért bőven vannak sokkal lassabbak is.

Nem gyors futás, de ez nem is várható kapásból és még versenyezni se akarsz... Jó ez.

2018. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!