Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rúdtánc túl krvás?

A rúdtánc túl krvás?

Figyelt kérdés

Manapság már lassan olimpiára viszik a rúdtáncot, nem csak a vetkőzős fajta létezik. ki szeretném próbálni milyen, szerintem az alakomon is sokat formálna stb. (mert elég nagy erőnlét kellhet hozzá) de anyukám teljesen kiakadt hogy kva akarok lenni... tényleg ennyire "veszélyes" ez? Tudok több lányt is aki csinálja vagy érdekli a dolog (a korosztályomban)

Mellesleg 16 éves vagyok, és elegem van abból hogy nem sportolok semmit, ezért akarok valamit elkezdeni.



2018. nov. 1. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Picit az.
2018. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Szeretem, ha egy lány csinál valami nőies mozgást fejlesztő sportot. Ha a rúdtánchoz van kedved, akkor azt. Igen, bizonyos szint után jó erőnlét kell hozzá, úgyhogy erősödésre is jó.
2018. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
50%
Mivel egy bugyiban meg egy melltartóban járnak edzésekre amit előszeretettel osztogatnak minden közösségi médiában eléggé az szerintem. Nekem csak a figyelemre éhező nem kifejezetten rossz, de plöttyedt testű ismerőseim járnak szal szerintem nem igazán formálja az alakot.
2018. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
14%

Igen!

A lenyeg a p...ci mutogatas!

2018. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát kinek mi .-.. ahogy olvastam a protokolt, shortban meg pólóban kell menni,(gondolom a short kell hogy ne csússz le a rúdról) így az utcára is simán kimész stb..
2018. nov. 1. 13:10
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe nem jutna, hogy ribis. Olyan mint egy funcionális edzés. Ennyi erővel a balett is ribis, merthogy minden tánc alapja. Vagy akármelyik latin tánc. Csak azért, mert pőrén kell végezni??? Nem értem. A sztripperek pedig nem úgy táncolnak rajta, ahogy egy ilyen edzésen. Ők max pörögnek, de azt a buszon is lehet. Dehogy csinálnak rajta kitartott statikus gyakorlatokat, nem másznak fel a rúd tetejére, semmi elegancia nincs ráadásul a ritmus is csak viccből van. Anyud maradi. Fel a fejjel és nyomás, próbáld ki. Ha nem tetszik max nem mész többet. Nagy kaland.
2018. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
igen, az. nem is kicsit.
2018. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kicsit az, de mert majdnem mindenkinek ez van berögzülve a tudatába. Viszont mellette szép nőies sport, komoly erő, mozgáskoordináció, és ügyesség kell hozzá. Anyud ha van rá mód vidd el egy bemutatóórára, és mutasd meg neki hogy milyen valójában ez az egész, akkor talán megváltozik a véleménye.

Ha tetszik, szerintem is is próbáld ki.

2018. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Pont ugyanolyan begyöpösödött gondolat ez, mint az, hogy a világos színek nőiesek...


Semmi k**vás nincs benne, zárt teremben edzetek, ha nem akarod, soha nem kell férfi előtt bemutatnod. Ráadásul iszonyat erős combjaid lesznek tőle. 20/F

2018. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Mondjuk nekem kapásból az a videó jut eszembe, ahol valami balettművész (férfi) rúdtáncolt. Az maga volt a művészet, még a rózsaszín ruháját is alig vettem észre, pedig utálom a rózsaszínt :D


Kérdező, ha szinte meztelenül, sejtelmes fények közt vonaglasz rajta egy bárban, akkor krvás, igen.

Amúgy nem. Nem értek semmit a rúdtánchoz, de erő, egyensúly, művészet, ezek jutnak eszembe, nyilván nem egy rossz mozgásforma.


Az, hogy egyeseknek minden szexuális, az ne legyen a te bajod. Amennyire tudom, a hastánc sem a férfiaknak szólt eredetileg, de végülis mindegy, mert tőlük teljesen függetlenül is egy legitim, okés mozgásforma.

2018. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!