Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szüleim nem engedik hogy...

Szüleim nem engedik hogy járjak boxra mert szerintük az nem nekem való mit tegyek mert én nagyon szeretnék járni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld őket meggyőzni indokokkal, hogy nagyon szereted. Meg, hogy örüljenek neki, hogy szeretnél mozogni és nem csak egész nap a gépet nyomogatod. Meg önvédelemnek is jó, a mai világban azért nem valami ritka, hogy beléd kötnek (én is örültem már, hogy küzdősportolok..), persze régen se volt ez máshogy, /csak most szerintem ,,felkapottabb" a téma/ (ezt a 2. részt persze ne mondd.) Próbáld meggyőzni őket, de ne erőltesd! Hajrá! ;)
2018. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem püfölnek el?
2018. nov. 3. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,1-2 hónapig max a zsák üt vissza
2018. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy püfölnek.... Ahol meg igen az egy ócska hely, oda nem kell járni.
2018. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont az vagy is azt nem írtam de járok boxra és most 1napja ezen töprengek h, mi legyen mert csak fiúkkal járok és akkármit csinálok azok úgy is levernek valami sportot tudnátok ajánlani?ami még ilyen verekedős
2018. nov. 3. 18:31
 6/8 anonim válasza:
Miért baj, hogy csak fiúk járnak? Csak azt ne mondd, hogy lányokkal akarsz verekedni. (Ha meg őket gyengébbeknek tartod, az sértés, mivel én nálam idősebb fiúkat simán levertem, úgy, hogy nálunk nem arról szólt,hogy bárki is hagyja magát,bizonyíték erre az,hogy nekem el is tört az orrom) Egyébként én, amikor jártam edzésekre (lány vagyok) akkor első félévben csak zsákon csinálhattam gyakorlatokat, nem verekedtem senkivel. Utána is inkább csak ütés gyakorlatok egymáson, majd csak később élesbe. Mivel nekem annyira sem engedték, mert én is fiatalon kezdtem, csak annyit mondtam, hogy önvédelem, önuralom, ügyesség, gyorsaság... És hogy inkább örülnének,hogy sportolni szeretnék,nem pedig a tv előtt rohadni egész nap. A világ veszélyes,és nagyon sok a gonosz ember,nem tudhatod,hogy mikor lesz nagyon nagy hasznodra ez a tudás,és erő.
2018. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem de itt sajnos nincs zsákolás itt nem rég néztem és itt a magasságot nézzik és össze állítottak egy velem egyforma magasságú fiúval és hiába védekezzek még is olyan erőset üt de az 6 éve jár nem értem miért pont egy olyannal kell összeállítani fogalmam sincs mi legyen ezzel a boxal pedig szeretnék járni
2018. nov. 3. 19:34
 8/8 A kérdező kommentje:
kezdtem*bocsi
2018. nov. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!