Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jövőhéten kezdek konditerembe...

Jövőhéten kezdek konditerembe járni, és tartok a zuhanyzótól? 23/F

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a szokás, gondolom meztelenül zuhanyzik mindenki, elég szégyenlős típus vagyok, meg van h feláll a zuhanyzóban, mindegy h egyedül vagyok vagy ha vannak, nincsenek ferde hajlamaim, eppen ezért nem szeretném, h vkinek feltűnjön, haverommal is fogok menni edzeni, azt meg végképp nem akarom, h ő lássa meg XDD vagy szarjam le, mert előfordul azt kész

2018. aug. 21. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
zuhanyozni gatya nélkül szokás. amúgy meg sz.rd le. de ha ennyire zavar, járj biciklivel, és csak otthon zuhanyozz. nem voltam még konditeremben, de gondolom azért valamennyire el vannak szeparálva a zuhanyrészek...
2018. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vannak olyanok is kondiba, akik rendesen tolják a tesztót és a koxokat, azok ha úgy van még elmennek ki is verni, meg szerintem nem sok bzi jár oda, hogy egymás farkát nézzék

szerintem ne szégyenlősködj, amúgy meg ha úgy van zuhanyozz othon

2018. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most még lehet az lesz, de ha elkezdődik a suli akkor muszáj leszel tussolni ha nem akarok szaglani egész nap
2018. aug. 21. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
En sokkal inkabb felnek a fertozesektol ha zuhanyzorol van szo,mint attol hogy meglatnak.
2018. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!