Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

A Garmin Forerunner 235 ora kepernyojen csak akkor latom az idot, ha megnyomok egy gombot rajta, vagy be lehet allitani, hogy mindig lathato legyen az ido a kepernyon?

Tehat, hogy a kepernyoje mindig be legyen kapcsolva es ne csak a feketeseg legyen?

Keress kérdéseket hasonló témában: Garmin

2018. nov. 3. 16:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Garmin Forerunner GPS-es okosóra futáshoz, edzéshez, napi használatra? Vélemények? Ötletek?
A Garmin Connect weboldalon meg tudom nézni valahol a térképet, ahol be van jelölve, hogy hol futottam?
A Garmin órám szerint csokken a vo2max ertekem, majdnem minden nap megyek futni, es 136-os atlag pulzussal, ami az eletkorom alapjan a jo tartomany teteje, tehat pont h...
Garmin eTrex 30, van valakinek? Tapasztalatok? Használtan 53ezerért 1havi garanciával megéri? Vagy Oregon 550 50ezerért inkább?
Milyen sport órát vegyek?
Futás, kondi, túra, napi használatra keresek GPS-es minőségi okosórát. Garmin Forerunner 235,735xt,935-öt néztem. Utóbbi kicsit sok, első kicsit régi. Középső ára oké de kicsit...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!