Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Panelben hová szoktátok tenni...

Panelben hová szoktátok tenni a lovas ruháitokat?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok lovagolni és hát a lovas ruházatomnak (kabát, csizma, kobak... stb) elég intenzív ló szaga van. A nadrágomat azt ki szoktam mosni minden alkalom után, de a többit nem tudnám. Eddig kint tároltam az előtérben, ott télen se volt semmi baja és senkit se zavart. Viszont most nincs erre lehetőségem. Ti hogy szoktátok megoldani?

2018. nov. 5. 12:46
 1/3 nagybotos válasza:

A GYAKORI KÉRDÉSEK téved, mert nev vagyok lovagló ember! Persze én vagyok a hibás, mert --mint Mórickának nekem is--mindenről a szex jut eszembe, így a "lovaglásról" is. Jó lenne ezt a hívó-szót törölni!

F

2018. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 G. M. válasza:
Költséges, de jó megoldás a nyeregszekrény, de nem hiszem, hogy kiszeretnél adni csak ezért 50-100ezer Ftot. Ami még eszembe jut, az egy nagy sport táska, amibe mindent beledobálsz, és becipzározol
2018. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy külön szekrénye van a lovas cuccoknak
2021. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!