Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ilyenkor mi van, ha nincsen párom?

Küzdősportra szeretnék beíratkozni, de páratlanul lennénk, így nem lenne kivel gyakorolnom szerintem.

Ilyenkor mi van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: sport, küzdősport, pár, lány

nov. 8. 21:06  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem fog akadni ott az edzésen neked megfelelő pár. Ez nem versenytánc, hogy állandó párod legyen. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 21:23 Privát üzenet
Olyan nincs, hogy nincs párod, vagyis van csak nem számít. Van ott zsák is és partner cserével oldják meg. Egy ember mindig megy ki zsákolni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 12. 00:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendszeresen egy hónapja futok de nincsen jobb kondicióm, ez mitől lehet?
Rendszeres testépítés mellett használ az, ha a nadrágunkat egy kicsivel szorosabbra vesszük a derekunkon? Észrevettem, hogy ilyenkor hasonlóan húzom be a hasam, mint...
Tudtok olyan jógastúdiót, ahol nincsen az edzéseken ez a szakrális-csakrális körítés hozzá? :D
Ma mennék futni, de fáj a fejem. Futók, ti mit csináltok ilyenkor? Fejfájáscsillapító, és irány a terep? Vagy?
Azért ilyen hájasak az emberek ebben az országban, mert az evésen kívül nincsen más örömük, és az olcsó kaják jobban hízlalnak tehát nem mennyiségi hanem minőségi éhezés van?
Milyen sportot ajánlanátok egy 16 éves lánynak, akinek semmilyen sport előélete nincsen?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!