Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősport ajánlott 16...

Milanamilan kérdése:

Milyen küzdősport ajánlott 16 évesen egy 180cm es 110 kg os gyereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni valmi küzdősportot, sokmindent nézegettem, de nemtudom mi lenne jó... válaszokat előre is köszönöm!

2018. nov. 16. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Nem 16 éves vagyok úgyhogy nem tudom ajánlhatom-e a fogyókúrát? 180cm/110kg kicsi sok egy gyereknek.
2018. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Box vagy ha szeretnéd a lábad illetve a könyököd is használni akkor a thai-box. Az mondjuk valamivel jobban meg is mozgat mint a sima box mivel rúgsz is. Tehat intenzívebb es neked lehet jobb lenne a thai-box mivel valóban túlsúlyos vagy.

Szoval en ezt a kettőt ajánlom mindkettő kiváló önvédelemre is. Menj el több helyre aztan amelyik szimpatikus illetve minőségi az oktatás azt válaszd.

2018. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1# válaszolónak: Nem szeretnék nagyon lefogyni, de köszönöm a válaszodat és az idődet!


2# válaszolónak: Köszönöm a tippet, megfontolom a tanácsodat, itt Győrben van mindegyik, sima box is és thai box is!

2018. nov. 17. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szumò
2018. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!