Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Történt már veletek vicces...

Történt már veletek vicces baleset? Pl. Görkorival neki mentél a fának

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Állò helyzetben eldőltem a motorral.
2018. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Részegen eldőltem álló helyzetben biciklivel.

Szintén eldőltem motorral és nem tudtam kijönni alóla mert csak röhögtem

Üzletben nekimentem az autónak mert nem láttam hogy ott van olyan tiszta volt xD

Behuztam biciklin az első féket és eloreestem .

Szex közben benyitott anyám és kétlábbal rúgtam le a barátomat az ágyról :D

Meg még van sok balfa*zságom xD

2018. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem autónak ajtónak*
2018. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anonime AJ válasza:
Egyszer a gördeszkám kigurult az utcára át két mozgó kocsi alatt és egyenesen bele a fojoba a kacsák közé . Fel napba telt amíg valahogy kihalasztuk a barátaimmal XD
2018. nov. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 killaram válasza:
Fradi meccsre Újpestes zászlóban érkeztem
2018. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este mentem haza edzésről biciklivel, út közben beugrottam boltba. Mikor indultam volna haza, egy macska ott ült az első bicikli kerekemnél, pont a lakat kulcsnyílását eltakarva. Nem akart elmozdulni, hiába szóltam rá, így a lábammal arréb toltam. Elszaladt, odaléptem a lakathoz hogy kinyissam, és beleléptem a macskasza_ba. Nem tudtam mit tenni, hazaindultam sza_os cipővel, hogy majd otthon megmosom. Mikor fordultam be az utcánkba, gyorsítani akartam, erősebben megnyomtam a pedált, a sza_os cipőm lecsúszott a pedálról, én előre dőltem a biciklin, kezemmel véletlenül keresztbe fordítottam a kormányt és az utca sarkon parkoló autó jobb hátsó lámpáját betörtem a kormány sarkával. Otthagytam a szélvédőn a telefonszámomat, 45 eft-os macskasza_ól beszélünk...
2018. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szász Ági válasza:
Olvastam az utcán gyaloglás közben és nekimentem egy lámpaoszlopnak :-)
2018. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!