Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek sikerült...

Madyry3 kérdése:

Van itt valaki akinek sikerült szándékosan izmotbontania, jó eredményekkel?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor hogyan?

Személy szerint úgy gondolom, hogy túl izmos a combom, és ebből szeretnék leadni már régóta. Bármilyen ötletre, technikára kíváncsi vagyok. Az olyan kommenteket, hogy “Miért akarod te ezt a butaságot?”, és hasonlókat már hallottam és nem szeretném még egyszer.



2018. nov. 21. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kocogj másfél órás hosszútávokat. Mondjuk az mindenhonnan fog levinni, nem hiszem, hogy létezik helyi izomelégetés.
2018. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne eddz rá sokat. Ha eleve nem teszed, akkor kezeld a testképzavarodat vagy a rossz ízlésedet, már bocsi. Esetleg eddz az összes többi részedre, hogy arányos légy.


Bepróbálkozhatsz azzal, amit az első írt, az még szimpatikus, mert a koplalós vagy fehérjeszegény étrend is tuti leviszi az izmot, de azt az egészségtelensége miatt NAGYON ellenzem. A test megérdemli, hogy megkapja a szükséges tápanyagokat és úgyis minden részedet megviselné a tápanyaghiány.

2018. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az van amit a többiek mondtak.

Nem szabad combra edzened, de nem is értem, hogy ha szerinted túl izmos akkor minek edzel még mindig. Ha eddig nem edzettél és úgy van túl izmos combod, akkor abból nem nagyon tudsz fogyni mert lényegében nincs miből.

Én egyszer 18 hónapra abbahagytam a lábedzést, se guggolás, se kitörés és egy elég csoffadt valami lett a combomból.


A fehérjemegvonással mindenhonnan fogyni fogsz.

2018. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, pár hónapja le kellett adnom egy kis tömeget, izomból is. Elkezdtem állóképességi edzéseket csinálni, futni. Így sikerült 4 kilótól megszabadulni.
2018. nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Definíció szerint a kardióedzés fog súlyvesztéshez vezetni, és ha okosan limitálod a fehérjebevitelt, akkor izomból is megy, persze ahogy írják is, mindenhonnan. Lehetőleg hanyagold a comb "karbantartását", jó alkalom ez a kockásodásra meg az állóképesség indirekt fokozására.
2018. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!