Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek látványos eredmény...

Szerintetek látványos eredményekkel büszkélkedhetek? 17/f

Figyelt kérdés

Az első két kép nyár elején készült. Az utóbbi 2 két kéttel ezelött. Nem vagyok beleőrülve a testépítésbe. Normálisan eszem(tisztán, kevés szemetet, de nem számolgatom hogy hány szem rizst ettem aznap. Heti 3-4x lejárok edzeni. És ennyi. Kis infó magamról: 177cm

Anno 74kg (most is annyi)

A karom anno 31cm volt most 34cm

[link]

[link]


Mostani:

[link]

[link]


2018. márc. 19. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontbol?

A valtozas nagyon jo, de ez meg, ahogy cortez mondana, nokedli.

2018. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3-4 év és jó lesz, csak csináld.
2018. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 palilaci ***** válasza:
Szerintem ez 9 honap alatt eleg keves. Ha tenyleg normalisan eszel es jo az edzesterved, ennel sokkal jobbat kihozhattal volna magadbol "beleorules" nelkul. Mondjuk tenyleg elegge lentrol indultal, mintha magamat latnam csak picit vastagabban.
2018. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ezzel még nem büszkélkednék ;)
2018. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szinte nem is latni valtozast. Ennyi ido alatt ez tenyleg inkabb meg keves is, de a latvanyossal egy napon emliteni sem lehet. Tajekozodj, tanulj, es javits az edzeseden es/vagy etrendeden, mert itt valami nincs a helyen.
2018. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem látni változást? Qurvára van változás ha előről nézed, hátulról nem eldönthető, mert kicsavart háttal állt az elsőn.


Jó úton haladsz, de az a baj a te testalkatoddal hogy nagyon sokáig nem fogsz jutni, az ilyen szikár alaktúak nem nagyon hajlamosak a vastag izom felszedésére, ott érdemes lenne elgondolkozni hogy mennyire gondolod komolyan az egészet, ha érted mire gondolok...

2018. márc. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleve teljesen mas kepeket tett fel. Az elso arnyekos, felemelt karral, nem is feszit. A masodikon meg jobbak a fenyek, feszit hasra is stb. Esetleg mellben lehet latni kis valtozast, de a kvara nagy valtozastol fenyevekre van.
2018. márc. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlodDrunk ***** válasza:

Ezt nem negatívként írom,de koslayernek igaza van.

8-9hónap alatt ennél azért jóval jobb eredményeket el lehet érni.


Ránézésre neked sincs top genetikád,de ha kajára figyelnél,kiszámolnád mennyit kéne enni és mérnéd magad,korrigálnál lehetne jó eredményeket elérni.


2 kép közzöt én annyit látok,hogy fogytál kicsit,meg fel vannak töltödve a glikogén raktárk amik kicsit kerekítenek oszt ennyi izomtömegben különbséget nem igazán vélek felfedezni.


lassan 1 éve edzel és szerintem ha őszintén megnézed magad te is látod,hogy valami nem stimmel..


Mostani tömegedhez számolj nem vagy dagadt szóval 150g fehérje(max),350g ch kb,70g zsír.

Mérd magad,ameddig nem jön havi 1kiló addig emeld/csökkentsd ,mellé edz normálisan.


Pl edzéstervedre kíváncsi lennék. leírhatnád

2018. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!