Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 200 hasizommal,30 perc...

Napi 200 hasizommal,30 perc futásal,100 gugolással,100-100 lábemeléssel el tudom érni a kívánt eredményt 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szóval... 155 centi vagyok, 63kg-al és úgy érzem itt az ideje fogyókúrázni. Persze teljes életmódváltással, jojó effektus nélkül. A tervem a fent említett napi edzés, és étrend váltás is.Ha a fenti edzéseket 3 hónapig (nyáron) csinálom, és mellette sújt is veszítek, nyár végére mennyire lehet izmos a hasam és úgy mindenem. Szeretnék fitt lenni, régebben is szoktam edzeni, futni és ennyit kénYelmesen meg tudok csinálni. Mennyire kéne növelnem az edzés mennyiségét? Van egy nyaram és mindenképpen le szeretnék menni min. 50-45 kilóra. Köszönöm a válaszokat. ^^

2018. jún. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

30 perc futás és fogyókúrás étrend bőven elég.

Mindenkinek szép kockás izmos a hasa. Csak nem mindenkinek látszik. Ezen az edzése sem változtat. Persze edzhetsz rá pluszban, ha úgy tetszik. De a fejlődésen ez nem fog dobni. Max keményebb lesz. Ami viszont optikailag nem sokban különbözik.

3 hónap alatt, ha odafigyelsz a diétára, becsületesen betartod, és eljársz heti 3*-4* futni simán le lehet adni 12-13 kilót. Minden egyéb nélkül is. Ez kb. garantált.

2018. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összetett egy dolog ez a testformálás, azért próbálom rövidre fogni:


- ha eddig szarul kajáltál, de most már ÉRTELMESEN eszel, már az meg fog látszani, és az eredmények 70-90 %-át (eddigi étrendedtől függően) ennek köszönheted majd


- az edzés szép és jó, de ha eddig is képest volt a tested megcsinálni MINDENNAP ezeket a gyakorlatokat, ha ezeket csinálod továbbra is, szerinted miért akarna a szervezeted fejlődni?


- 3 hónap sokmindenre elég, de komolyabb testformálásra csak ideiglenesen; remélem, nemcsak 3 hónapig fogod ezt csinálni több-kevesebb sikerrel, hanem utána is, különben jövőre ugyanúgy jössz kérdezősködni


- a legokosabb, amit tehetsz, hogy elmész egy rendes edzőterembe, keresel egy valós múlttal és szaktudással rendelkező edzőt, fizetsz nála néhány órát, hogy mondja el az alapokat, és onnantól menni fog



A saját tapasztalataim és kutatásaim alapján azt ajánlom neked, hogy:


- figyelj oda a kalóriákra, de azért tarts néha egy-egy csalóétkezést, ha úgy érzed, hogy szükséged van rá, mert nem kínzásról szól az egészséges étkezés


- ha végképp nem akarsz edzőterembe járni, akkor pedig heti 3 edzés lenne a jó neked; teljestestes átmozgatás a legoptimálisabb, ami tartalmaz guggolást (súllyal, ha úgy érzed, hogy SZABÁLYOSAN bírod csinálni saját testsúllyal), lábemelést (szintén súllyal, ha bírod), és futás helyett HIIT-et mondanék


Guggolásról és HIIT-féle edzésről linkek:


https://www.youtube.com/watch?v=nEQQle9-0NA

(Ha nem is tudsz angolul, látod, hogy mit és hogy csinál.)


https://www.youtube.com/watch?v=GZpzdv2T7G0

(Nem, nem én vagyok Orosz János, egyszerűen nincs benne varázslat, és ha már lehet, magyar YouTubert népszerűsítsek.)

2018. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A futás az teljesen jó, változatosan kell enni, a szénhidrátot ne vidd túlzásba.
2018. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!