Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport amit nem...

Melyik az a sport amit nem késő elkezdeni 17 évesen?

Figyelt kérdés

Régebben 6 évig kick boxoltam és iskolai keretek között ezzel parhuzamban 4 évet teniszeztem is. Most viszont már kb 4 éve nem sportolok semmit sem (a biciklizesen kivul, mert azzal járok suliba). Milyen sportot tudnátok ajánlani amit még nem késő elsajátítani akár verseny szinten is?


169 cm és kb 55 kg vagyok. A testalkatom átlagosnak mondható.

Nem vagyok egy csapatjátékos, így inkább egyéni sportokban gondolkodom.

(17/L)



2018. dec. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy sportolni sose késő elkezdeni, főleg ha az ember megleli az örömöt a mozgásban.
2018. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha mindenképpen versenyezni szeretnél akkor nem csak a sporton fog múlni hanem nyilván a kitartásodon is. De egyenlőre ha csak sportokat kellene mondanom akkor szóba jöhet az: úszás, futás/tájfutás, biciklizés, konditerem, tollaslabda, famászás. Egyik kedvencem a tájékozódó futás ahol már szinte a kezdetekben sikerélményed van amikor megtalálod a pontokat amik a térképen vannak. És ennél egyénibb nem is lehetne valmi amikor egy térképpel a kezedben futsz.

Egyébként egyéni sporthoz is jó ha van valaki akivel egyutt tudod csinálni (barátnő) mert az hosszú távon mégnagyobb kedvet tud adni.

Renélem tudtam segíteni.

2018. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!