Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhatároztam, hogy fogunk a...

Elhatároztam, hogy fogunk a barátnőmmel futni járni. Mikor jobb reggel, vagy este? Vagy mind1? Még hasznos tanácsokat is elfogadok, hogy lenne hatásosabb. Nem szeretnék sokat fogyni, csak pár kg-t meg formálni magam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ne köröket hanem 1-útvonalat bejárni.

Ha egyikőtök sokkal gyengébb erönlétileg annak ajánlatos először hozzá fejlődnie egy kicsit a másikhoz, és ne beszélgessetek sokat közbe.

Én mindig este futok, sötéttel......... általába temetőkbe ((((próbáljátok ki....

2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel jobb, mert most őgyis jön a meleg és este még nem nagyon hűl le a levegő. Reggelre viszont igen, és nem szenvedtek a melegtől.

Amúgy mindegy, mikor csináljátok, az számít, hogy mennyit és milyen rendszeresen.

2010. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én este szoktam 8 körül indulok el nekem így jó mert nincs olyan meleg és most, hogy vakáció van sokat alszom így mikor felkelek már meleg van. Focipálya körül futok mert így nem neznek meg az emberek.
2010. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is este szoktam fél8 után , ligetben vagy sportpályán .
2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kezdő futóknak:

[link]

2010. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen itt is az a baj, h faluba lakom és jól megnéznek az emberek. Úgy h sötéttel és nem olyan lakott területen :D
2010. jún. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!