Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emberek edzőteremben miért...

Emberek edzőteremben miért járnak sétálni futópadra?

Figyelt kérdés

2 futópad van a teremben, többnyire tele, mert pár ember képes akár 20-30 percen keresztül sétálni rajta, nem gyors séta, sima hétköznapi séta és ezt most miért? Mi értelme? Ugyanolyan kövérek hetek óta és a kardiót tartják hasztalannak, Most miért?

Lehet én vagyok paraszt, hogy nem kéne mással foglalkoznom, de kívancsiságból, ti is találkoztok ilyennel?


Előre köszönöm a válaszokat!


2019. jan. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik ez tetszik. Nem a te dolgod.
2019. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha emiatt nem tudok kardiózni, akkor rám is kiterjed, ezért zavar.
2019. jan. 20. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
nem esik az eső. ha kifizeti, semmi közöd hozzá
2019. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Értem. De ő is kifizette a bérletet, úgyhogy addig használja a gépet amíg akarja. Van ilyen, szerintem tök felesleges ezen idegesítened magad.
2019. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindig az a leghasznosabb,ha kifutja a belét az ember, nem biztos,hogy attól fog fogyni, én pl az első 35 percben nem is szoktam futni,hiszen a "zsírégetés,, ezután kezdődik, azt követően pedig megpróbálom a pulzusomat 120 környékén tartani,tehát ha ehhez lassabb séta kell akkor nem fogok futni,majd minden 4.perc után futok egy gyorsabb percet,hogy felugrasszam a pulzusomat. Én evvel a módszerrel számomra megfelelő eredményeket értem el. És nem járok rendszeresen egyébként csak az adott év elején,hogy kicsit rendbe tegyem magamat a kilók szempontjából.
2019. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ott a pont az előttem lévőnél.

Ha valaki testesebb és nem szeret futni akkor nyilván nem fog futni. Emelkedőre is lehet állítani az is ugyanúgy éget. A lényeg, hogy használ.

2019. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud futni. Van aki par perc futas utan alig tud venni levegot...

Van aki nem ugralhat, mert terd/boka problemai vabnak, stb...

2019. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Én csak azt nem értem,hogy miért nem teszik ugyanezt a szabadba?! Csak foglalják a gépeket,végig beszélgetnek,évek óta ugyanúgy néznek ki
2019. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sétáláshoz még különleges szett sem kell (mint futáshoz, futócipő stb). A szabadban is könnyű végezni, én pl: gyakran 2 megállóval hamarabb szallok le a buszról és megvan oldva, én is szeretek sétálni.

Persze én is tisztában vagyok vele, ha kifizette, azt csinál amit akar.

De mikor már 20. Perce várok, hogy tudjak futni egy kicsit és nézem amint 3km/órával sétálnak, azért az betyáros.

Csak emiatt tervezek már termet válltani egy ideje, mert leírva egyszerű "azt csinál amit akar" de ez olyan mint mikor valaki az egyik gépnél tart 4 perces pihenőket, amihez sokan akarnak menni és fél óráig ott ül.

2019. jan. 21. 08:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem 10 hét kemoterápia után próbál valaki formába lendülni? Tényleg nem a te dolgod.
2019. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!