Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért félek az emberektől az...

Miért félek az emberektől az edzőteremben? (Tovabb lent)

Figyelt kérdés
Nőként és önbizalommal ami a béka segge alatt van, eléggé félek a nagy kigyúrt, és a szépseggű lányok közé menni, mert tudom, hogy kinéznek, mert kezdő vagyok.. mit tehetnék ez ellen?

2019. jan. 14. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak te hiszed, hogy kinéznek. Arra figyelnek inkább, hogy úgy nézzenek ki, ahogy kinéznek (nem téged) :).
2019. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
youtubon nézz meg pár edzős videót, láthatod a háttérben mindenki megy jobbra balra, a maga saját edzésükre figyelnek.
2019. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat❤️
2019. jan. 14. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként depisen kerültem edzőterembe, görcsökkel küzködtem mikor apám bevonszolt :D úristen, kifognak nevetni, hova bújjak fílingem volt mikor átöltöztem bementem a terembe senki nem nézett rám, senki nem figyelt, mindenki csak magával és a feladatokkal voltak elfoglalva, emlékszem egyszer kétszer odamentem egy két komolyabb sráchoz, hát teljesen más világban voltak :D szóval ne izgulj :)
2019. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem vagy meg bevonodva, menny ugy oda, hogy jol fogod erezni magad, hogy baratok koze mesz, nekem is ilyen volt, aztan ha peldaul nem tervezem el rendesen az edzest, megakadok nem tudok mit csibalni temfergek es ha egyedul vagyok nagyon kirekesztettnek tudom erezni magam. :D
2019. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!