Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 150-et csinálok...

Ha napi 150-et csinálok mindebből (és figyelek az étkezésre), mennyire fogok szálkásodni 30 nap után?

Figyelt kérdés

Ha napi 150 guggolást, hasprést, kitörést, lábemelést csinálok mindennap, és emellett odafigyelek arra, hogy a szénhidrát bevitelt alacsonyan tartsam, s megfelelően étkezzek, mennyire fog ez meglátszani rajtam 30 nappal később? Tudok ezzel fogyni néhány kilót, vagy legalább egy kis izmot felszedni, szálkásítani?

Amennyiben ez nem megfelelő módszer, ti mit javasolnátok? Sajnos nem tudom megengedni magamnak, hogy eljárjak edzőterembe, csak itthon tudnék tornázni mindennap. A futás merült még fel bennem lehetőségként, de azt az órarendem miatt csak heti 2 alkalommal, a hétvégéken tudnám megvalósítani (mondjuk naponta 30 percet). Mi a véleményetek?


Köszönöm előre is a válaszokat.

19/L 160 cm/63 kg



2018. okt. 30. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz a futással jársz a legjobban, esetleg amit otthon tudsz csinálni, az az ugrálókötelezés. A napi 150 pedig teljesen felesleges, mert ha nem vagy edzett másnapra úgyis izomlázad lesz, ezért nem fogod tudni csinálni (tapasztalatból mondom, pedig én mindig is sportoltam, szóval nem nulláról indultam). Jobban járnál, ha szétosztanád, minden nap csinálsz, vagy heti 3 nap+futás. Pl: Napi 2x25 guggolás vagy 3x 15 hasprés...stb (és ne hagyd ki a felsőtestet se, pl fekvőtámasz, az is számít). Nem kell a fogyáshoz és kis formáláshoz edzőterem. De ha a kajára figyelsz, akkor ezek nélkül is lehet, csak így gyorsabb és egészségesebb. Ha van még kérdésed írj nyugodtan. Hajrá!
2018. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!