Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha egyaltalan...

Mit tesztek, ha egyaltalan nincs kedvetek a mozgashoz, de szeretnetek fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon ngyo valtozasok tortentek az eletemben, minden megvaltozott, a munkam, a varos, ahol elek, egy csomo feladat szakadt a nyakamba, es egy ideig rendszeresen edzettem, akkor is, amikor iszonyu faradt voltam, es tudtam tartani egy szintet igy fizikai szempontbol. Most viszont itt a parom, aki edesszaju, es egeszen mashogy taplalkozik, mint en, sajnos kevesbe egeszsegesebben es mellette en is sokkal tobbet bunozok. A masik az, hogy alig vagyok fizikailag aktiv, a munkam ezzel jar. Egy tizest dobtam magamra, vilageletemben vekony voltam es mozgekony, most pedig csak arnyeka onmagamnak. Fel kellett adnom az edzotermet, mert 2 munkam volt. Eljutottam arra a szintre, hogy nincs kedvem semmihez mar, nem is tudom, hogy hol kezdhetnem, mostmar tobb szabadidom van, de annyi sulyt szertem fel, hogy konyebben faradok is, tiszta narancsborosek a labaim, mar a nadragon at is latszik, hogy egyenetlen a bor. Mit tanacsoltok olyas valakinek, aki feladta most egy kicsit?
2019. jan. 26. 21:49
 1/2 Diego105 ***** válasza:

Soha nem a körülmények döntenek, hanem az ember, a jelenlegi körülményeidre ne kifogásként tekints, hanem indokként, hogy ez és ez ELLENÉRE is meg tudom csinálni.

Ne várj megfelelő alkalomra. Ha valamit igazán szeretnél, akkor ahhoz a legmegfelelőbb alkalom mindig a most. Persze nem fontos most este 10kor lemenned az edzőteremben,de szerintem érted mire gondolok.

Feladni pedig csak azt, amin bélyeg van.

Sok sikert!

2019. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet. Amikor bűnözni lenne kedved, inkább igyál meg egy fél liter vizet.

Mindig legyen kéznél egészségesebb nassolni való: például szeletekre vágott alma vagy sárgarépa.

Állítólag a csípős ételek is fogyasztanak, mert felpörgetik az emésztést.


Másrészt, ha nem is fér bele az edzőterem, napi 20 perc futást sem tudsz beiktatni?


Aztán hogyan közlekedsz? Az otthonod és a munkahelyed milyen távolságban van, nem tudnál bringával közlekedni?

Az tud fogyasztani és praktikus is, hogy nem plusz időt, hanem a közlekedéshez amúgy is szükséges időt fordítod mozgásra.

2019. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!