Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha merev vagyok?

Mit tegyek ha merev vagyok?

Figyelt kérdés
10 éve járok balett órákra heti kétszer.(Nem profi egyesület vagyunk.De a tanárunk az.) A lényeg hogy mindig is zavart hogy hiába nyújtok ugyan annyit mint a többiek szemmel láthatólag sokkal kevesebbet nyúlok. Na most ebben közre játszik az is hogy tele vagyok izom csomókkal a stressz miatt, fokozott háti kyphosis-om van és ferde a csípőm így tudom hogy vannak dolgok amikre fizikailag képtelen vagyok. (Az orvosom nem tartotta szükségesnek hogy eltiltson a tánctól.) Ettől függetlenül tátom és érzem magamon hogy ennél kicsit lehetnék hajlékonyabb de nem tudom hogy érjem el mert mint mondtam a nyújtás nem elég. Tudtok ötleteket hogy hogy lehetnék kevésbé merev. Esetleg valami különleges masszázs módszer.

2019. febr. 7. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
sz@rul nyújtasz
2019. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Masszőr, (redszeresen) kimasszirozza a csomóidat, és keress fel egy gyógytornászt.
2019. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jóga és pilatesz.
2019. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A masszort és a jógát mindenképp kipróbálom.
2019. febr. 8. 08:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana egy gyógytornász akinek ez a “szakterülete”, és amúgy lehet, hogy tényleg csak ennyire képes a tested. Van aki ha beleszakad sem lesz soha hajlékony, van olyan aki meg sosem csinált semmit és a spárgái lent vannak. Masszőr, gyógytornász, esetleg valamilyen szakember által tartott nyújtó óra.
2019. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves lány vagy?
2019. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyógytornázok is. 17 éves vagyok márciusban leszek 18.
2019. febr. 10. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyógytornán és még sok helyen értelmetlen gyakorlatok vannak.

Nekem fél év alatt elmúlt a csípőferdeségem csípőnyújtásoktól és súlyzós guggolástól.

pigeon, spárga 90 90 sitting

sumo deadlift

2019. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért szakképzett felügyelet kell. Olyan szekembert keress fel, aki tart stretching órákat.
2019. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy angolul írod, még nem hangzik okosabban. Én azért írtam angolul, mert a neten így található meg.

Már leírta, hogy jár sokminden szakértőhöz és nem használ.

Miért az a válasz a kérdésre, hogy kérdezze meg mástól?:D

2019. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!