Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 12 órás állandó műszak mellett...

12 órás állandó műszak mellett lehet versenyszerűen sportolni?

Figyelt kérdés
Egy ideje karatézok már, meg szabadidőmbe mindig edzek, munkahelyen meg majdnem mindig hónap dolgozója vagyok mert én vagyok a leggyorsabb és jó a reflexem, ami 4-5 éve még nem volt elmondható, szerintetek érdemes lenne? vagy lehet így?
2019. febr. 10. 13:14
 1/3 Andi80018 ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Nincs olyan versenyző, aki komoly versenyeken vesz részt és ennyit melózik. Sőt, aki fiatalon versenysportba kezd általában magántanuló, persze ha a szülők megtehetik.
2019. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak ilyen amatőrebb versenyekre gondoltam nem olimpia szintűre :'D
2019. febr. 10. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, hogy kisebb vagy akár nagyobb versenyeken akár jelentős eredményt elérj, kitartó és szorgalmas vagy.

Keress rá Voczelka Ferenc nevére. A 2018 végén megrendezett Karate Európa-bajnokságon Európa-bajnok lett az 55-59 évesek kategóriájában Kata- azaz formagyakorlat kategóriában, Kumite, azaz küzdelem kategóriában harmadik helyezést ért el.

Feri felnőtt korában kezdett karatézni, a fiát vitte. Neki is megtetszett és elkezdett edzésekre járni. A fia rég abbahagyta, apuka meg kitartott és fekete öves lett. Majd Euróba bajnok.

Közben van egy teljes munkaidős állása. Kollégám. Igaz, nem 12 órás műszakban dolgozik, csak 8. De a heti munkaideje ettől ugyanannyi.

Egy másik kollégám úszásban jeleskedik, és senior kategóriában nemzetközi versenyeken dobogós helyezéseken szokott végezni.

2019. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!