Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz látható...

Mennyi idő alatt lesz látható eredmény ha most kezdtem el edzeni? 22F

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 189 magas, 72kg. Beiratkoztam edzőterembe, heti 3 edzés, alkalmanként 1 óra, alkalmanként külön izomcsoportokra dolgozunk az edzővel.


-mell, hát, váll, allhas

-kar

-láb


Kizárólag csak a külsőm miatt iratkoztam be.

Célom nem az hogy kigyúrt legyek, csupán legyen jó "testem", mint pl. egy focistának, legyen körvonala a mellizmomnak, kockás has, meg bicepsz, semmi nagy was ist das...kb. mint a képen:

[link]

[link]

[link]


Bocs hogy C Ronaldo, de más focistát ilyen testtel nem találtam....


2010. júl. 1. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis ez nem is kigyúrt, hanem ink. sportos a megfelelő szó...
2010. júl. 1. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért elég alkatfüggő is ez.Egy majdnem 190.es embernek szerintem elég kevés a 72:).Énis ebbe tartozom csak 180 cm-hez vok kevés.Ha elég intenzív az edzés akkor 4-5 hónap után már meg kell hogy látszon de még nem leszel Ronaldo:).Meg kine felejst a fehérjezabálást:).Esetleg porok és táplálék kiegészítők.:)
2010. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:
ahhoz, hogy minőségi szálkás izom menjen rád nagyon tökéleteses kell táplálkoznod, (van akinek nem, de nem biztos te is ilyen vagy), és ha mázlis vagy egy ilyesmi izomtömeget mint a focistának van 3-4 hónap.
2010. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:

14:11

ez azért nem igy van, én anno 60 kgosan kezdtem el edzeni, és örülnék ha cm-ben annyit nőnék ma, mint akkor 4-5 hónap alatt. Egy ilyesmi testalkatot bárki elér pár hónap alatt, ez egy vékony izmos test. Nem nagy cula.

2010. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!