Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki abszolút csak az egészségé...

Aki abszolút csak az egészségért sportol heti 2-3 órát: fogyasztotok fehérjeporokat?

Figyelt kérdés

Én fogyasztok, mert győzködtek. Kis gyenge vagyok és úgy voltam vele, miért ne; legyek nyitott arra, ami kicsit segíthet.

Ugyanakkor mégsem vagyok meggyőződve róla, hogy kell, soha ennyi húst még nem evett az emberiség és soh ennyire keveset nem mozogtunk.


Nő vayok, célom az egészség javítása, tartásjavítás, kardio állóképesség növelése.


2019. febr. 20. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmilyen táplálék kiegészítőt nem használok. Jól vagyok, és jó formában is vagyok.
2019. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztok és nem fogyasztottam akkor sem semmilyen kiegészítőt, amikor naponta 3-4 óra edzés volt jellemző.
2019. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy keményebb edzés után nekem elég sokat segít a protein az izomláz ellen. Kizárólag ezért fogyasztom.
2019. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszú kardio edzések (főleg futás) után szoktam fehéreje+szénhidrát porból turmixot csinálni, hogy a megfáradt izmaimba gyorsan visszatöltsem a szükséges makrotápanyagokat, ezzel az izombontás is csökkenthető illetve a regenerációt segíti.
2019. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg nem astam bele a temaba magam, de a honfoglalok is fogyasztottak instant feherjet, ez az egyik, a masik meg a megfelelo(vagy kivant) izom-fejlodeshez, szukseges a megfelelo mennyiseg.
2019. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!