Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legyszi segitenetek fogyni?...

Legyszi segitenetek fogyni? Mert ossze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Nem kerek sarga kapszula nevu konyv tippet azt ugysem olvasom el.

Viszont a neten sok cikket noi oldalakon, meg kicsit sportoldalon is hogyan lehetne jo alakom.


Ketsegbe vagyok esve ha igy haladok sose fogyok le es ilyennek maradok.


165 cm mar kb 72kg. Rengeteg csokit ettem evek ota heti szinten min. 200-tol 500g-ig. Szoval en gondolatom szerint tomegelnem mar nem kell. Zsir jocskan a combomon, hasamon van. Persze popom es integetohajam is van. Ami fiatalon mindjart 30 nem szep dolog.


Talan edessegrol le tudnek mondani. De mit taplalkozzak? Reggelire muzlit tejjel vagy banant. Annyira kulon nem akarok fozni, van parom. De most a kaja nem is erdekel annyira eloszor el akarok kezdeni mozogni. De mit hogyan. Kezdo atmozgatot csak edzotermit talaltam.itthon akarok.

Mibol mennyit mit.


Feherjet akartam venni de még nem merek. Csak hiznik tole ha nem ugy eszek, tornazok. Légyszi valaki segitsen valora valtani az almom. 15 kgt szeretnek min.de tudom nem a suly a lenyeg.


No vagyok es izmos szalkas testet szeretnek. Ha vkinek lenne kedve kitartani mellettem a kuzdelemben.... :) tanacsok , edzesterv stb.



2019. febr. 21. 11:14
 1/9 anonim válasza:
Szia! A lényeg az, hogy bármit ehetsz, még csokit is, csak nem mértéktelenül. Mozogj amit szeretnél, érezd jól magad. Nézz a tükörbe, és keresd magadon azokat a dolgokat, amiket szépnek, jónak tartasz magadon, és ha kell, kérd meg barátaidat/párodat/anyukádat mondják el, mi az, ami szép rajtad szerintük. Ez önbizalmat adhat, mert az írásod alapján az önbizalomszinted a béka fene alatt van. Döntsd el, miért akarsz fogyni. Másoknak megfelelni? Egészségtelenül élsz és szrul érzed magad a bőrödben? Vagy éppen a példaképeidet akarod utánozni? Lefogyni csak úgy fogsz, hogy elfogadod azt, hogy ilyen vagy, és elkezded élvezni az életet a mozgást, a szabad levegőt. Kezdetnek ne vállalj túl sokat, mert csalódni fogsz ha elfáradsz. Először laza séta, pár hét után gyors séta, és utána jöhet a laza futás. Ne lovald bele magad hirtelen, a jelszó a fokozatosság. Ne méricskéld minden nap magad, mert a tested nem változik egyik napról a másikra, és a lassú idő miatt szintén csalódni fogsz és feladod. Hát így elsőre ennyi. Kitartást, és ne add fel!
2019. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Ne haragudj de így sose fogsz lefogyni


Olvasd vissza amit irtál.

Nem akarod elolvasni a könyvet,

Nem akarsz külön fözni

TALÁN a csokiról le tudsz mondani de csak talán.

Nem akarsz ezt nem akarsz azt.

De azért le akarsz fogyni.


Tudod ha elolvasnád a könyvet és nem a nöi magazinokat akkor rájönnél, hogy 30% mozgás, 70% az étkezés számit.

Tehát megehetsz napi egy tábla csokit is,

Meg 2 kilo porkoltet nokedlival, ga lemozgod.

Az nem fog menni a 20 perces otthoni videóval.


Tudod mit csinálnék a helyedben? Bem a legegészségesebb de jobb mint amit csinálsz.

Vegyél egy halom zöldseget csinálj belőle salátat, hozzá csirkemell meg fött tojas.

Na ebből egyél.


Naponta minimun 40 perc gyorsgyaloglás hegynek felfele, vagy ha birsz futni az is jó.

2019. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A táplálkozáshoz annyit, hogy egyél többször kis adagokat. Nem kell külön főznöd magadnak. Edd azt amit normál esetben is készítesz, csak esetleg egészítsd ki zöldségekkel vagy több húst egyél kevesebb körettel, esetleg a kenyeret cseréld le valami egészségesebbre és persze próbáld a minimálisra csökkenteni az édességfogyasztást. Egyik napról a másikra szerintem nem kell drasztikus változást bevezetni. Idővel próbálj egy-egy dolgot lecserélni valami egészségesebbre és így nem kínzod magad.


Edzeni pedig szinte bármit tudsz otthon is. Rengeteg videó van fent akár youtube-n is, ami segíthet.

2019. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az édességről nem talán kell lemondani. Ilyen nagy mennyiségben nem egyél tovább. Lehet időnként kicsit, de nem sokat és nem naponta.

Fehérje nem kell a fogyáshoz.

A kaja érdekeljen, mert a mozgás csak kiegészítés, a kaja sokkal fontosabb. Ha sokat eszel, nem fogsz tudni annyi kalóriát elégetni a mozgással.

Egyél rendszeresen, kevesebbet mint eddig, ne nassolj. Kalóriaszámlálást kipróbálhatnád, legalább látod, hogy mennyit eszel. kaloriabazis.hu oldalt nézd meg.

2019. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elolvasok minden valaszt, zold kez is megy. De irhatnatok arrol h ti milyen eletmodot eltek. Edzes, kaja. Es nemet is legyszi. Ff v. Nő
2019. febr. 21. 12:17
 6/9 A kérdező kommentje:
Leginkabb azt nem ertem ha izmot akarok felszedni tömegeljek. De nekem az már nem kell.. :)
2019. febr. 21. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, változatosan, hagyd el a rossz szokásokat (nasi, cukros üdítő, gyorskaják). És majd kezdjél el edzeni. Ez a legegyszerűbb.
2019. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amugy más cukros dolgot(pl udito) nem szeretm, es ha a boltban nem veszem meg a csokit akkor kibirom es nem is hianyzik. De ha van itthon elpusztitom. :)


Szovsl akkor eloszor egyek normalisan szamoljam a feherje ch zsir grammot. Hiszen a lenyeg a kaja es akkkor fogyok. Es utana sulyzos edzes de akkor hogy leszek izmos, szalkas.

2019. febr. 21. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a tömegelés nem azt jelenti, hogy szedjél fel zsírt, így ha az már van rajtad, akkor ne tömegelj, hanem az a lényeg, hogy vigyél be többletkalóriát amivel tud építkezni a tested. Ennek a negativ mellékterméke a zsír, kinek több, kinek kevesebb.


DE te csak simán egyél többször kevesebbet és ne tul sok kalóriával. Már ettől fogyni fogsz, de fontos az edzés hogy ne legyél löttyedt. És nőként még nehezebben szedsz fel izmot mint a férfiak, szóval kitartást. Itt nem hetek alatt kell várni a csodát. Változások lesznek honapok mulva de a komoly eredményhez évek kellenek, ami a fent mutatott hozzáállásoddal nem fog működni.

2019. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!