Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek (minek) higgyek kalóriaé...

Kinek (minek) higgyek kalóriaégetés szempontjából?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 166 cm és 60 kg. Szeretnék néhány kilót leadni és elkezdtem futni (HIIT edzést végezni) futópadon. A kalória bázis a beírt adatok alapján azt írja, 20 perc ilyen edzéssel kb. 150-170 kalóriát égetek, az okos/sportórám (az adatok szintén rögzítve) szerint 100 kcal körül, míg maga a futógép 20 perc elteltével 270 (!) elégetett kalóriát tüntet fel (itt nincsenek természetesen rögzítve az adatok).

Azért a három értek elég eltérő, és nem tudom, melyik a hiteles.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. febr. 28. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyban attól függ természetesen, hogy milyen tempóban futsz, milyen átlagpulzussal. Ha intenzíven futsz, szerintem a 200 kalória körüli érték lehet a reális, lazán lötyögve meg 150. De mondom, ez az edzettségi szintedtől függ, minél jobb az állóképességed, annál alacsonyabb átlagpulzussal és kalória felhasználással tudsz futni.
2019. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!