Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kalóriabázison a "mit sportolt...

Kalóriabázison a "mit sportoltál" résznél mi alapján kalkulál nekem kalóriaégetést?

Figyelt kérdés

Én azt feltételeztem, hogy a súlyomat figyelembe veszi,amit napi szinten beírok a főoldalra. Vagy hova kell azt beírni?

Kalóriabázison 50 perc közepes intenzitású spinning csak 597 kcal-t éget, 95 kilósan. Kalóriagurun pedig 863 kcal-t. Ti hogyan használjátok ezt a funkciót?



2018. febr. 12. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A súlyt is figyelembe veszi igen, én mindig alászámítom tehát amennyit ír abból -100kcal és így biztos, hogy betartom a megfelelő értékeket, egyébként tényleg függ az intenzitástól nem igazán lehet pontosan kiszámítani. Egy igazi spinning tényleg égethet 800kcal-t 1 óra alatt de megállás nélkül nyomni kell, nem úgy mint egy szobabicikli laza tempóban az tényleg max 400kcal. Szóval ettől is függ
2018. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!