Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Küzdősport oktatáson (például boksz, karate) mennyire jellemző az hogy az oda járók szekálják a másikat? Nagyon vékony srác vagyok nincs rajtam izom félek emiatt kilógok a sorból majd

Szeretnék bokszolni vagy karatézni megtanulni mert nincs önbizalmam. Gimnáziumban pár fiú osztálytársam gyakran szekált, tárgyakat vágtak hozzám elgáncsoltak fellöktek ilyenek

márc. 15. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem még nem volt rossz tapasztalatom. Magyaroszágon sem, németeknél meg még jobb a tapasztalatom tolerancia szempontjából.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 15. 22:31 Privát üzenet
0.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 15. 23:42 Privát üzenet
Én jártam ilyenekre, a kezdőkre, vékonyakra mindenki különösen vigyáz.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 17. 14:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék elkezdeni karatézni. Tapasztaltabbak, tudnátok nekem tanácsot adni, hogy melyik stílusban érdemes gondolkodnom? Valamint tudnátok nekem ajánlani egy budapesti dojot,...
Kyokushin karate és taekwondó mennyire jó szerintetek?
Érdemes-e judoval kezdeni egy gyerek sportolását?
Miért nem használják a kötélmászást ütö-rúgó stílusokban?
Melyik karate stílus kerül be a 2020-as olimpiára?
Küzdősportolókra jellemző a szteroid használat / bármiféle illegális teljesítmény fokozó?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!