Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolókra jellemző a...

Küzdősportolókra jellemző a szteroid használat / bármiféle illegális teljesítmény fokozó?

Figyelt kérdés
Szeretik csak a testépítőket azonosítani ezzel. Tudom, hogy minden sportban jelen van, főleg élsport szinten, de a küzdősportoknál személy szerint még soha nem hallottam ilyesmiről. Létező jelenség? Mire hatnak azok az anyagok, amiket szednek?

2015. máj. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

"a küzdősportoknál személy szerint még soha nem hallottam ilyesmiről"


hát azt nem tudom, hogy hoztad össze..


amúgy ja a küzdősportolók is használnak szteroidokat csak itt nem számít annyira mint más sportok esetében mert attól, hogy tele nyomod magad minden sz4rral még nem leszel jó harcos.

2015. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mint ahogy jó testépítő sem!!!dave palumbo,greg kovács és még sokan.szar genetikával semmitől nem fogsz jól kinézni
2015. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdés, hogy használnak-e, ha igen, akkor mire hatnak azok az anyagok. :)
2015. máj. 27. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
mi az h mire hat????
2015. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze hogy hasznalnak.
2015. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

,,Tudom, hogy minden sportban jelen van, főleg élsport szinten''

Fölösleges volt ezek szerint kérdezni...

2015. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, használnak doppingszereket. Főleg szteroiddal szoktak lebukni. Bár küzdősportokban talán kevesebb szerepe van, mint egy konkrét teljesítménysportban, de a profi szinten már ez is egy extra ami a győzelemhez kell.

Értelemszerűen mindegyik küzdősportban és súlykategóriában is használják.


Esetleg még növekedési hormont használnak illetve peptideket, de van, hogy sima kábítószerrel bukik le valaki pl. kokain, marihuána.

2015. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Doppingszereket használnak. Szteroid, meg doppingszer nem mindig ugyanaz. Telejsítményfokozókat, amik az O2 felvitelt növeli, kitolja a tejsavasodást, hörgőtágítókat nyomatnak magukba, hogy kondival bírják a nagy ütemet. 90-es években még páran meccs előtt spuriztak is, de attól meccs közben leállhat a szívműködés. Általában nem az izomnövekedésre használnak szteroidokat, küzdősportban, főleg ahol a súlycsoportokban a testtömeg is számít, teljesen felesleges.
2015. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!