Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hizás: Azt mondta, hiába...

Hizás: Azt mondta, hiába eszek sok kalóriát tart. Ételt ha mellette sok a zöldség? WTF

Figyelt kérdés

Magas, vékony lány vagyok, genetikából adódóan sose hiztam, ezért nem is figyeltem oda mit eszem, csak élveztem amit megkivántam.


Szeretnék azért pár kilót felszedni és tudom, hogy ez akkor következik be, ha kalóriatöbblet van.


Konkrét eset és kérdésem lényege: Rántott sajtot ettem szalmakrumplival és sok zöldséggel(paradicsom, uborka és saláta)

Azt mondta egyik barátnőm, hogy hiába eszem meg a nagy adag krumplit és sajtot, ha azt a sok zöldséget is, mert az kompenzálja és nem fogok hizni.

Majdnem kinevettem emiatt ,de gondoltam előtte inkább utánanézek.

Imádom a zöldségeket és gyümölcsöket, de egészségességük szempontjából is szinte minden étkezésnél eszek.

A barátnőm szerint kb ha valaki megeszik egy kiló kolbászt jó kis krumplipaprikással de megeszik mellé ugyanennyi salátát akkor már nincs is benne az a tömérdek zsir és nem fog hizni :))

De most komolyan, attól, hogy ettem mellé sok salátát, még a krumpli és a sajtból származó kalóriák érvényesülnek, nem tünnek el!?


2019. márc. 18. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ami a konkrét ok, amiért kitettem a kérdést, hogy ő ezt állitólag a dietetikusától hallotta....
2019. márc. 18. 18:38
 2/3 anonim ***** válasza:

kezdjuk ott h tobb zsirt akarsz? vagy izmot?

mert ha nem viszel be zsirt akk nincs mi beepuljon

egeszsegtelen kajak nagyresze hizlal, és nem azert mert nincs benne zsir cukor, egyaltalan nem azert


ezzel nem aztmondtam h elj egeszsegtelenul,


egyel olyat is amiben van zsir cukor-tudtommal igazabol sohasem akartam zsirt felszedni


-egy kondis válasza, nyugi nem egy embert tanitottam már, és most "enyhen" jobban neznek ki

2019. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok profi a témában , de szerintem nem szublimál el az a kalória. Ha ez igy lenne senki se figyelne a helyes táplálkozásra, elég lenne benyomni pár paradicsomot. Megennel 50 db hamburgert, DE nincs következménye, mert ettél 50 paradicsomot. Mondjuk ki játszhatod a rendszert. Próbáld meg a mekis salátát, abban több kalória van mint a sajtburgerben
2019. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!