Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan főtt étel, ami...

Van olyan főtt étel, ami laktató, de kevés kalóriát is tartalmaz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A káposzta és a zöldbab nagyon kalóriaszegény. Teszel mellé egy-két szelet sült húst, és már meg is kaptad a kalóriaszegény, de laktató főtt ételt.
2017. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk a káposzta és a bab rendesen felfúj. Főz uborkalevest, attól fogyni fogsz, annyira kevés benne a kalória.
2017. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Emberfüggő. Az én háztartásomban élők számára nem létezik ilyen (évekig kísérleteztem, tudom), mi kalóriával lakunk jól (amit nem csodálok, a szervezetet érzékeli, ha nem kap energiát, amivel működjön).


De arányaiban nekem pl. a tojás a legjobb. Persze abból sem elég 5-6 darab egyszerre, valamirevaló kalória azért kell. Szerintem sokakat laktat a tojás, csak van, akinek kevesebb is elég.


Van, akit laktat a rost vagy a nagy térfogat, ajánlom a kalóriaszegényebb zöldségételeket. Némi fehérjével, mert az általában sokkal jobban laktat, mint a szénhidrát. De a zsír is jól laktat a kalóriatartalmához képest, ezért szeretik fogyáskor a zsírra alapozó étrendeket, csak akkor a szénhidrátból kell sokat feladni.

Ki kell tapasztalni.


Bár nem tudom, miért kéne kalóriaszegénynek lennie egy ételnek. Kalória kell, fogyáskor is. Jól megtervezett nap kell, megfelelő étrend, elosztás és akkor összejön a deficit jóllakottság mellett is, szinte bárki számára, ebben biztos vagyok.

2017. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele, de vacsorára mégsem tehetek valami olajban sült kaját :)
2017. jan. 6. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kivagyok már a tojásostól, aki soha, egyszer sem a kérdésre vAálaszol, helyette napi 5 alkalommal leírja az élettörténetét. Na mindegy.


Tessék, itt egy pár recept, de azon az oldalon sok hasonlót találsz. Ezek csak ihletnek, általában a szárnyashús zöldséggel laktat és nem brutális a ch tartalma.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kivagyok már a tojásostól, aki soha, egyszer sem a kérdésre vAálaszol, helyette napi 5 alkalommal leírja az élettörténetét. "


Amúgy ja, én is, a 10-12 tojásos étkezéseivel.

2017. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak engem zavar a tojásos. :D:D:D:D:D
2017. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem ettem meg 10 tojást egy nap. Én is zavarom magamat, tökéletesen megértem a többieket, csak azt nem, amikor elferdítik a dolgaimat.
2017. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne már:D azt hittem csak én unom
2017. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ember, akit zavar a tojásos. Annyira bírom, szegénynek biztosan nincsen élete, hogy minden kérdésre kisregényben leírja, hogy ő meg a párja miket eszik :D Röhej. A kérdésre meg maximum 1 mondatban válaszol.
2017. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!