Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet 365-re 17 évesen regisztrá...

Bet 365-re 17 évesen regisztráltam, hamis születési évvel. Pénzt tudok majd levenni?

Figyelt kérdés
1999-ben születtem, de kb 2 éve hogy elfogadja a regisztrálást 1997-et írtam. Pénzfelvételnél személyit kér de ott az évszám nem stimmel. Mit tehetek? Szerkesszem át a személyit (végső eset) vagy elfogadják a személyit, mert azóta már elmúltam 18?

2019. márc. 25. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem piti összgről van szó (kb. 500-600 ezer ft). Nagyon kéne most a kocsimhoz!
2019. márc. 25. 17:31
 2/5 anonim válasza:
Nemtudom milyen oldal de meg buntethetnek erte szerintem inkabb ne probalkozz ilyennek csinalj uj regisztraciot ha tudsz nehogy baj legyen de a szemelyit semmikepp se szerkezd at mert az mar okirat hamisitasnak szamit
2019. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz várni pár napt,18.ig. Sztem csak 18 után fizetik ki,de el is vonhatják.
2019. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem tudsz tenni. Nem fogod megkapni a pénzt, hiszen hamis adatot adtál meg regisztrációkor, ezzel megszegted az oldal szabályzatát.
2019. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy kisebb összeget-50000-utaltasd át a számládra/bank transfer/ ami a neveden van.Egy prőbát megér.2,3 nap alatt megjön.
2019. márc. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!