Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzésnek tényleg köze van...

Az edzésnek tényleg köze van a magassághoz?

Figyelt kérdés
Nos abba hagytam 2 hete az edzést, 1 évig ment, majd szerdától heti 2x20 perc fenntartó edzést fogok nyomni! 166 cm vagyok 81 kg vagyok ehez. De csak nagydarab vagyok és nem dagadt. Persze izmosan nagydarab, nem is akarok fogyni! De olyat hallottam , hogy amikor edz az ember, akkor nem lesz magasabb mert , akkor az izomnövekedésre megy a szervezet... És elvileg valaki 23 évesen abba hagyta az edzést. És másfél év alatt 7 centit nőt. Nem e miatt hagynám abba az edzést, csak rá untam! Viszont 1 évig cigarettáztam is.Most is 2-3 hetente elszívok 1-2 szálat. És a cigi is elvileg gátolja a növekedést, am ne érsétek félre nem voltam lánc dohányos, hétköznaponta max elszívtam 2-3 szálat! Bulikba általában 15-20 szál is elment. Viszont volt 1-2 olyan buli, mikor részeg voltam. És elszívtam 40-60 szálat is 10-12 órában!

2019. márc. 30. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mondom, az ilyen "huszonhányévesen húmekkorát nőttem", az abból adódik, hogy zsenikénk rájött, ha reggel méri, vagy ha az ücsörgő életformát szertornára váltja, akkor 2-3-4 centivel jobban ki tudja húzni magát. Továbbá másik mérőszalag került a kezébe, vagy elfelejtette levenni a cipőjét, belemérni a szőnyeget meg a küszöböt, vagy csak a másik irányba ferdülve tartotta legutóbb a fején a lexikont. Vannak ilyen hülyék az emberek, hidd el nekem.
2019. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én reggel mértem a 166 cm-et, amúgy tényleg vannak ilyen hülyék azt alá is írom! 17/F amúgy.
2019. márc. 30. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
166 centihez a 81 kiló egy éves edzés múlttal dagadt, és nem sportosan izmos. 200 cm magasságommal, 1 éves edzés múlttal voltam 90 kiló. Most ehhez a magassághoz 5+ éves edzés múlttal tartozik 90 kg-s zsírmentes testtömeg.
2019. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok dagadt, és ez nem csak edzéstől. Hanem zsíreloszlástól is függ!
2019. márc. 30. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
166/81? Az innen-onnan agyonmagyarázva is sok.
2019. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!