Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aranyér és sport?

Aranyér és sport?

Figyelt kérdés

21 vagyok, aranyerem van ami mostanában elég sűrűn kijön, egy napig marad fáj aztán visszamegy, de a legkisebb megmozdulástól megint kijön.

Szeretnék sportolni, már többször próbáltam futni (nincs pénzem konditeremre) illetve szabad levegőn erősitő gyakorlatok, de mindig 1-2 nap is megint kijön a rohadt aranyér. Szóval mit lehet sportolni ami nem kerül pénzbe és kíméli az aranyeret? A feladás nem opció, elegem van abból, hogy löttyedt a hasam.


Előre is köszi a válaszokat!



2019. ápr. 2. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aranyeret kéne kezelni. Orvosnál voltál már?
2019. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked volt már valaha? Amennyiben igen, hogyan kezelted, úgy hogy tartósan megszabadultál tőle? Amennyiben nem, jobb ha nem is válaszolsz az alap kérdésre. Ez nem egy megfázás, amiből kigyógyulsz egy hét alatt oszt viszontlátásra...
2019. ápr. 4. 18:23
 3/3 anonim válasza:
Orvoshoz menj, ha kell műttesd meg. Nekem is műtötték, és jobb lett, azóta tudok futni, de ha hajlamos vagy rá kijöhet máskor máshol is, szóval nem egyszerű a történet.
2019. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!