Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futó edzéstervben szerintetek...

Futó edzéstervben szerintetek a megjelölt távot megállás nélkül kell teljesíteni?

Figyelt kérdés
Csak azért kédezem mert vannak olyan távok amik első héten soknak tünnek, úgy is fejlődök ha közben átváltok pl felénél gyors sétára?

2019. ápr. 4. 12:18
 1/3 anonim válasza:
60%
Szerintem nem olyan nagy baj, ha pl 2-3 km futás után megállsz egy kicsit sétálni, szerintem az a legfontosabb, hogy ne ülj le ha pihensz.
2019. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sose sikerült megállás nélkül teljesíteni. :) Jó, mondjuk lehet a kezdő távomat, 2,5 km-t ma már lefutnám egyben, de manapság már nem ennyiket futok. De nem megállok, hanem csak belesétálok.
2019. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sétára gondoltam én is hogy visszaálljon a légzésem:) 3km egyben letudok de van hogy 4-5öt is. De egyenlőre a 6-7-8km-t egyben nem tudnám
2019. ápr. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!