Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek Dél-koreában egy...

Lehetek Dél-koreában egy ügynökségnél háttértáncos?

Figyelt kérdés

Régen aerobicoztam kb 6 évig, de abbahagytam. Mára már kb 6 éve volt ez.

Nem vagyok hajlékony, evileg kötött izmaim(?) vannak. Magyarán ez annyit jelent, hogy nekem kétszer többet kell ahhoz edzenem, hogy olyan hajlékony legyek, mint egy átlagos ember.

Viszont szoktam itthon kpop random dancelni és szerintem van bennem tehetség (rokonok, ismerősök, tanárok szerint is)

Az iskolában mindig engem kérnek meg, ha pl másik osztályban kell pótolnom valaki helyét a táncban. Ritmusérzékem elég jó, szerintem az az aerobicozástól maradt meg. Szerintem kissé jobban táncolok, mint az átlag emberek. Kezdhetek ezzel valamit? Lehetek a K-pop iparban háttértáncos?


2019. ápr. 14. 20:32
 1/3 anonim válasza:

Nem.

Van nekik elég táncosok, a legtöbb háttértáncos amúgy is vagy gyakornok, vagy valamilyen táncfesztivált/versenyt megnyert személy. Külföldiként soha nem fogsz tudni érvényesülni Koreában.

2019. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Még jó, hogy tele van külföldiekkel a háttértáncos gárda, de lehet csak én vagyok olyan vak, hogy echte koreainak nézek egy afro-amerikai, vagy akár egy európai származású embert.

Hidd el, hogy van kereset a jó táncosokra, háttérben nem azt fogják nézni hogy te mennyire vagy koreai, ha idolnak kívánnál indulni, az már egészen más tészta lenne, de úgy gondolom ez életszerűbb, és sokkal inkább elérhető egy más etnikumú számára.

2021. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*nem
2021. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!