Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhelyezkedés hírességek...

Elhelyezkedés hírességek háttértáncosaként?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furcsa kérdés, de nagyon imádok táncolni, 10. Éve csinálom versenyszerűen (fashion dance/hiphop/jazz amiket szoktunk edzésen a versenysorba rakni, régen rokiztam is), és egyszerűen nem hagy nyugodni az a rohadt gondolat, hogy ahányszor meglátok akár amerikai akár koreai (ott elég gyakoriak mivel minden hírességnek szinte a számainak van koreoja, de nem hiszem hogy koreában sok esélyem lenne, lévén, hogy nem vagyok ázsiai) , vagy más előadókat, ott vannak a táncosok körülöttük a hatalmas színpadon, videoklipekben, és én is ott lehetnék. Esetleg tudtok tanácsot adni, hogy ha ott szeretnék kilyukadni, akkor merre, hogyan kéne nézelődnöm? Egyáltalán van rá eslélyem? Tanítani nem nagyon szeretek, az nem az én világom, sem koreokat gyártani...

Emellett még érdekel a weblap készítés, webdesign, és úgy gondoltam, mivel a táncot nem feltétlen tudnám életem végéig csinálni, egyszer én is kiöregednék, ezért mellette még ehelyezkednék ezen a téren. Egyetemre vagy okjra érdemesebb mennem?

Tehát lenne e esélyem ezekkel, vagy legalább az egyikkel jól elhelyezkedni valahol?

Jelenleg 18 vagyok, 11.es, és info, meg angol faktra járok, középfokú nyelvvizsgám már van, és az emelt szintű érettségit akarom letenni angolból. Most így áll a helyzetem.:D

Előre is köszönöm a normális válaszokat!!



2018. nov. 14. 21:13
 1/7 anonim válasza:

Hol laksz? Ha Pesten, akkor nyilván könnyebb. Ezt egy kívülálló nem fogja neked itt megmondani, hogy hogyan kezdd, te ismered ezt a világot.

Viszont ha tanítani nem szeretnél, akkor mindenképpen tanulj tovább, mert ez nem egy nyugdíjas szakma.

H a webdesignnal szeretnél foglalkozni, akkor jó az OKJ is, de művészeti fősulit is végezhetsz. Ha a programozás része érdekel, akkor mindenképpen inkább egyetemet javaslok.


Egy programozó

2018. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pesten lakom, és nem a programozás része ami megfogott, hanem az, hogy én készíthetem el az egész honlap kinézetét, tematikáját, de gondolom nyilván ehhez is kell valamennyi progaramozás:D

Egyébként nem várok világmegváltó gondoltaokat, én is nézelődök ezzel a tánccal kapcsolatban, csak gondoltam hátha akad it tolyan, aki ehhez a castingos háttértáncos részéhez jobban ért, mert én ezekről egyenlőre nem sokat tudok:D

2018. nov. 14. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvasod el azt,hogy Sofia Boutella hogyan csinálta?Le van írva elég sok helyen.És ebben a szakmában ő volt az egyik topp,amíg ki nem nőtte azt is.
2018. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre érdemes, nyilván. Ugrabugrálásból nem lehet megélni.
2018. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Webfejlesztőből hiány van az országban...jó szakma eltudsz benne helyezkedni és még jól is tudsz keresni vele. Otthonról is végezhető és mellette gyakorolhatod a koreókat, jó stressz levezetés munka mellé. Itt nem nagyon akarok reklámozni semmit és senkit, de kezdésnek próbálj olyan dance community-hez csapódni aminek nagyobb neve van és egy kis protekciója is van ezen a téren. Facebookon is van pár casting csoport amiknek legyél a tagja és utána már csak gyorsan ugornod kell a lehetőségekre:)
2018. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és amúgy meglehet élni ugrabugrálásból...lehidalnál ha megtudnánd mennyit elkérnek egy pár óra workshopért. Csak ahoz elkell jutni egy olyan szintig...
2018. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és kedves #4es, ne magadból indulj ki...
2018. nov. 19. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!