Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlanáto...

Milyen küzdősportot ajánlanátok nekem, akik kicsit jobban értenek hozzá? 17L

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, viszonylag jó kondiban, bár nem kiemelkedően. Tudok nagyon kitartó lenni, de az akaraterőmön azért sokat kell még fejleszteni.

Valami olyat szeretnék, ami jó önvédelmi sport, viszont tudni kell, hogy eléggé bénácska vagyok, lassan tanulok szerintem.

Mi lenne a leginkább nekem való? 😄 Néztem a Krav magát, még a ninjutsut is, de laikusként nehéz döntenem.


2019. ápr. 18. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Aikido.
2019. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
box, esetleg kickbox.
2019. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kyokushin, taekwondo, tahi box, hapkido, bjj /v. sima, aikido, vovinam, hawaii lua, eskrima, kraw maga, wing chun, hung gar, kalaripayattu, uechi ryu, kick box, sayokan
2019. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. felsorolt egy rakással. De ne azt mond, hogy ezt nézted. Nézz utána először, hogy elérhető távban mik vannak. Ami belefér az idődbe az utazás és az edzés miatt és a pénztárcádnak is a táv.
2019. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fight230 válasza:
Box
2019. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!