Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néhány tanács azzal kapcsolatb...

Néhány tanács azzal kapcsolatban, hogyan kellene ezt a tömegnöveléses dolgot csinálnom? 19l

Figyelt kérdés

Szóval adott egy kb semmi izomzatú, vékony test.

Fogyni szerettem volna és átbillentem a ló túloldalára.

Most sokkal rosszabbul érzem magam mint amikor viszonylag volt mit rajtam fogni.

155 cm, 43 kg vagyok.

Lapos. Mindenhol.

Nem látok más megoldást mint az, hogy megpróbálom beiktatni a mozgást az életembe. Hiszen hízékonyságomból kiindulva nem tartana semmiből visszaszedni a leadott kilókat, de akkor is rosszul érezném magam.

Szeretném ha lenne rajtam egy kis zsír is és izom is. Tehát, hogy nőiesebb legyek, esztétikusabb.

Az a baj, hogy a zsír sem oda megy soha ahova kellene.:( Ha értitek, hogy értem.

Hogyan kellene ennem és milyen mozgást kellene végeznem ahhoz, hogy esztétikusabb legyek?

Persze ezt így látatlanban nehéz megmondani tudom.

Semmit nem tudok ezekről a dolgokról. Sajnos.

Nagyon megköszönném ha valaki legalább néhány tippet tudna adni.



2019. ápr. 23. 09:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy koplalással (tudom hülye vagyok) fogytam le. Nem tudom, hogy ez számít-e.
2019. ápr. 23. 09:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, járj el egy komditerembe edzeni. Rengeteg információ van erről a neten is, esetleg kérhetsz segítséget személyi edzőtől is. Mintaétrendek vannak fent neten egy csomó, edzéstervek is. Azt javaslom kezdj el utánaolvasni mert így a semmit nem tudok ezekről a dolgokról, így nagyon nehéz. Nem lehet mindent leírni, és tényleg nagyon sok hasznos infót találsz a neten ha veszed a fáradságot és utánajársz. Aztán meg ha konkrét kérdések megfogalmazódnak benned akkor térj vissza esetleg :D
2019. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben. Megpróbálok majd kiszűrni a számomra is használható infókat. :D

Azért köszönöm! 😊

2019. ápr. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!