Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NAgyon gáz, ha túlsúlyosként...

NAgyon gáz, ha túlsúlyosként azon gondolkozom, hogy fitnessterembe kellene járnom egyéni edzőhöz?

Figyelt kérdés
mivel végülis általában ott mindenki vékony...

2019. ápr. 24. 14:07
 1/7 A kérdező kommentje:
kb 100 kg-os vagyok...
2019. ápr. 24. 14:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésben vagy. Én elég sűrűn látok 150 közeli illetőket is.
2019. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne már gáz? Inkább legyél büszke magadra, hogy tenni akarsz valamit.

Messze nem vékony mindenki az edzőteremben, nagyon sokan azért mennek, hogy lefogyjanak.

2019. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont sajnos most nem érzem magam annyira elhivatottnak. Ezen hogy tudnék változtatni?

Ugyan is mindig hajlamos voltam a hízásra ,de 8 évvel ezelőtt elhatároztam,hogy lefogyok, ami olyan jól sikerült szobabicikli által, igaz másfél év kellett hozzá, hogy vékony lettem. Majd ez tarott kb két évig és sajnos depresszós lett és kellett szednem gyógyszereket, amik miatt álandóan álmos voltam és nem is mozogtam így elég jól feljöttek rám a plusz kg-ok. Valahogy eltunám érni, hogy ismét nagy lendülettel kedzem el a sportolást? Tartok tőle, hogy megint visszahízom...

2019. ápr. 24. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
25 kg leadásához és heti háromszori edzés esetén mennyi időnek kell eltelnie?
2019. ápr. 24. 15:34
 6/7 MadSeal ***** válasza:
Fél év az egészséges. Heti 1 kg az ajánlott, aszerint is kell összeállítani az étrendet.
2019. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Példa értékű, abszolút nem szégyen.
2019. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!