Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan hívják azt a tevékenységet, amikor (lapos) kavicsot próbálunk úgy dobni a vízbe, hogy az minél többször visszapattanjon? Angolul stone skipping.

ápr. 27. 21:59  Privát üzenet  

A válaszok
Kacsázás:) nem tudom van e szakszerű neve

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 27. 22:07 Privát üzenet
Antigravitációstéridőhajlításirészecskegyorsítás

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 27. 22:09 Privát üzenet
2-es nagyon adlak

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 27. 23:40 Privát üzenet
Kacsázás ;)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 27. 23:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ügyek intézésére is igaz az hogy minél többször csináljuk annál jobban fog menni?
"Azon leszek, minél többször érezzük úgy ebben a házban, hogy angyal szállt át felettünk. " - Orbán Viktor a miniszterelnöki beiktatásán. Vélemény?
Ha mindennap többször is együtt vagyok a férjemmel akkor lehetséges hogy minél hamarabb sikerül teherbe esnem?
Szeptembertől 1000ft-ból kell megoldanom a napi étkezésem (4szendvics és egy meleg étkezés, minél többször hússal), hogy csináljam?
Milyen fekvenyomó szériát javasoltok? A 60 kilogrammot szeretném minél többször kinyomni.
Kissé meg vagyok fázva de a héten még csak 1x edzettem, valószínű már többször nem is nagyon fogok, de mit tehetek, hogy minél előbb meggyógyuljak?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!