Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szobabiciklizés ér valamit?

A szobabiciklizés ér valamit?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 07:36
 1/3 MadSeal ***** válasza:
100%
Igen
2019. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A lassú, ellenállás nélküli tekerés nem, de a megfelelő, váltakozó intenzitású, ellenállással végzett munka igen. A lényeg, hogy megizzadj, kifáradj.
2019. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassú ellenállás nélküli tekeréssel adtam le az első 30kg-omat 6 évvel ezelőtt életmódváltásomnál.

Mint minden ez is relatív, attól függ, kicsoda tekeri azt a szobabiciklit, én egy mozgáshoányos 145kg -os pacák voltam akinek az is megterhelő volt, ha egy trónok harca részt végig kellett seggelnem a szobabiciklin, úgy, hogy néha tekerek egyet egyet...

Amúgy idén lefutottam életem első de nem utolsó maratonját.

76kg vagyok jelenleg, tehát egy fél ént fogytam, ennek volt az az alapja.

És nem valami csili vili többszázezres gép volt ám, hanem egy jófogáson vásárolt 5000ftért csörgő zörgő 80as évekbeli vacak.

2019. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!