Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy edzzek hátat? Fontos

Hogy edzzek hátat? Fontos

Figyelt kérdés
Hátedzéssel kapcsolatban lenne kérdésem.az a bajom,hogy nagyon gyenge a hátam,a húzódzkodásból is csak 2-3 megy egyszerre:(.milyen gyakorlatokat ajánlotok, amivel jól meg tudnám erősíteni a hátamat?
2010. júl. 5. 23:43
 1/6 anonim válasza:
ha terembe jársz, ne húzódzkodj még; lehúzás, evezés, hátrahúzás, fekvötámasz (erősít hátat), otthon akkor vegyél súlyzót és 3 felhúzást csinálj, ahogy erősödsz egyre többet. hajrá
2010. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szűk fekvőtámasz, sima hátizom gyakorlatok (pl hanyatfeküdsz majd hátizommal felemeled a törzsed)
2010. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy mindenki ki fog röhögni, de nekem bevált...

Nekem se ment nagyon a húzódzkodás, konditerembe meg nem jártam soha, mert nincs rá pénzem.. Úgyhogy otthon fogtam 2db bicikligumibelsőt, félbehajtottam, és ahol félbehajtottam tettem rá egy csomót, beakasztottam az ajtó fölé (ahogy becsuktam) és szépen mint a lehúzógépeknél, csináltam a lehúzásokat, szélesen, egyvállszélesen. Vagy épp az ágyam lábába akasztottam ugyanígy be (ha nincs ágy, kinyújtod a lábad és abba akasztod be), és evezés.:) Lehet hogy elégé paraszttechnika, de olcsó és nekem bejött.:) Azóta már a húzódzkodás is sokkal jobban megy.:)

2010. júl. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És még hozzá fekvőtámasz, meg rendes hátizom, amint előbb már írta valaki.:)


Az előző voltam.:)

2010. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket.rengeteget segítettetek:D
2010. júl. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!