Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni gyorsan,...

Hogyan lehet fogyni gyorsan, effektiven, de egeszsegesen?

Figyelt kérdés
Milyen alapszabalyokat tartsak be azon kívül,hogy sok fehérje,cukros cuccok kuka? Azt olvastam ,hogy heti egy kiló az egészséges. Ezt több edzéssel túl lehet lépni?
2019. máj. 1. 16:48
 1/1 Whitewolf19 ***** válasza:

Mi lenne.. ha a gyors és könnyű helyett.. inkább az alázatos, és tartósat választanák az embereket? Emellett azt a mozgásformát, amit élveznek. Bár lehet nekem alapmentalitásom, hogy szeretek izzadni és euforikus ha már a lelkem is kilehelem.


Egyszerű szénhidrát és rossz minőségű zsirok is kuka. Semmi gyors kaja.. nassolni való.

Egészséges és természetes ételek. Ami valódi étel.. amit te otthon elkészítesz a két kezeddel és be is dobozolsz. Sovány húsok, összetett szénhidrátok, zöldségek..

Edzéssel kapcsolatosan, nem tudom mit és hogyan edzel...de nyilván inkább a fokozatos terhelés az izületek és az idegrendszer érdekében. Legyen idő a pihenésre, regenerációra.


Alapszabálynak azt, hogy amennyit te belefektetsz.. az annyira fog megtérülni.


F/23

2019. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!